Serwis Xiaomi Poręba Wielka

Intel Xeon Platinum8280

Naprawa na odległość, to usługa, która pozwala na przyjęcie urządzeń marki Xiaomi na całym świecie, więc nieważne jest to, czy jesteś z Warszawy, czy z innego miasta Polski, czy z innego kraju. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

Bardzo proste, zadzwoń do naszego Serwis Xiaomi pod numer 22 506 50 12 lub wypełnij formularz kontaktowy na dole tej strony, nasz Dział Obsługi Klienta się z tobą skontaktuje. 

Przy rozmowie z pracownikiem Działu Obsługi Klienta ustalisz sposób dostawy urządzenia do naszego Serwis Xiaomi. 

Urządzenie zabezpiecz folią bąbelkową, włóż go do kartonu, do paczki musisz dołączyć karteczkę ze swoimi danymi (Imię i Nazwisko, adres mailowy, numer telefonu, adres do wysyłki) oraz opisem usterki. Po rozmowie z pracownikiem DOK’u na maila dostaniesz etykietę przewozową. Wydrukuj ją i przyklej do paczki. W dniu, ustalonym z pracownikiem DOK’u, przyjedzie do ciebie kurier po odbiór paczki. 

Po diagnozie dostaniesz wycenę naprawy, jak się zdecydujesz na naprawę, będziesz musiał poczekać od 30 minut na naprawę, później wyślemy przetestowane, działające urządzenie na podany przez Ciebie adres, płatność przy odbiorze lub przelewem.

Wypełnij formularz, a my zamówimy kuriera

lub
Zadzwoń do nas
(22) 506 50 12